Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Zaproszenie do uświetnienia uroczystości…

policja1    Zespół instrumentalno- wokalny „Inni” pracujący pod kierunkiem Leszka Moryto został zaproszony do zaprezentowania swojego programu w trakcie Małopolskiego Dnia Edukacji Narodowej i spotkania opłatkowego małopolskich policjantów (16.12.2014r.).


Pierwsza uroczystość odbyła się w Małopolskim Centrum Kultury
„Sokół” i zgromadziła nauczycieli, dyrektorów i pracowników szkół z Nowego Sącza oraz powiatów nowosądeckiego, gorlickiego oraz limanowskiego wyróżnionych medalami i nagrodami.
Na tym szczególnym spotkaniu obecny był Andrzej Herężlak- wojewoda małopolski, Aleksander Palczewski- małopolski kurator oświaty, Stanisław Szudek – dyrektor delegatury Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu, Bożena Jawor- wiceprezydent Nowego Sącza oraz Mieczysław Kiełbasa- wicestarosta nowosądecki.

Druga uroczystość miała miejsce w siedzibie Muzeum Lotnictwa polskiego
w Krakowie, którą uświetnił swoją obecnością Eminencja Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz, Jerzy Miller – wojewoda małopolski, Wojciech Kozak – wicemarszałek województwa małopolskiego, Magdalena Sroka – zastępca prezydenta miasta Krakowa.

Nie zabrakło kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na czele z nadinspektorem Mariuszem Dąbkiem- małopolskim komendantem wojewódzkim. Pod adresem uczniów i opiekuna zespołu kierowane były słowa uznania i podziękowania, jak również zaproszenie na przyszłość.


 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content