Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

23 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rozpoczynający się rok szkolny 2022/2023

23 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rozpoczynający się rok szkolny 2022/2023. Komisja złożona
z przedstawicieli poszczególnych klas przeprowadziła głosowanie, w którym każdy z uczniów mógł poprzeć jednego z dwunastu kandydatów. Po przypomnieniu zasad głosowania do urny trafiły karty wypełnione przez uczniów klas III – VIII.

Decyzją koleżanek i kolegów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na bieżący rok szkolny została Lilianna Sikora (klasa VIII a). Kolejno najwyższą liczbę głosów otrzymali : Andrzej Gawełek (klasa VIII b), Piotr Szczepaniak (klasa VI b) oraz Wojciech Wandas (klasa V b) i to właśnie oni wchodzą w skład Rady Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy wszystkim kandydatom i życzymy owocnej działalności!

Skład samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023:

Przewodniczący :                   Lilianna Sikora

Zastępca przewodniczącego: Andrzej Gawełek 

Sekretarz:                               Piotr Szczepaniak

Skarbnik:                                Wojciech Wandas


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content