Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

WSPOMNIENIA Z BALU KARNAWAŁOWEGO

Jak co roku, w okresie karnawału, odbył się w naszej szkole długo oczekiwany bal dla uczniów klas I-III.

W czwartek, 11 lutego dzieci wraz z wychowawcami bawiły się w pięknie udekorowanych balonami i serpentynami salach, w których pojawiły się bajeczne, kolorowe postaci. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów, ponieważ rodzice zadbali o wspaniałe stroje. Dziewczynki ubrane        w balowe suknie księżniczek, wróżek czy też czarownic w doskonałych nastrojach pląsały po parkiecie. Chłopcy wybrali stroje rycerzy, kowbojów, żołnierzy, policjantów i innych postaci bajkowych. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Atmosfera balu była fantastyczna. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Nie zabrakło również konkursów i zabaw, w których chętnie uczestniczyli.

Zwieńczeniem balu okazał się pokaz strojów karnawałowych i wykonanie pięknych zdjęć grupowych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla uczniów             i pięknych karnawałowych strojów.

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content