Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Witaj święty Mikołaju!

        mikolajek    Mikołajki w naszej Szkole to ważne wydarzenie. Już pod koniec listopada ruszyły przygotowania do tego dnia. Uczennice ze szkolnego koła animatorów ćwiczyły układ do piosenki „Jingle bells”, natomiast klasy 3b i 3c, wraz ze swoimi wychowawczyniami, przygotowały przedstawienie pt. „Witaj święty Mikołaju”.


6 grudnia już od samego rana uczniowie kl. I-III, zgromadzeni w sali gimnastycznej, z niecierpliwością oczekiwali na Mikołaja. Chcąc zrobić tak miłemu gościowi radość, wszystkie dzieci założyły ubrania w kolorze czerwonym i czapkę mikołajkową.

 Święty Mikołaj przybył w asyście swoich pomocników. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Każdy uczestnik dostał upragniony prezent. Na zakończenie dzieci pożegnały Mikołaja piosenką i otrzymały zapewnienie o ponownych odwiedzinach za rok.


 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content