Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

UCZYMY SIĘ DOBREGO ZACHOWANIA

       kultura5 grudnia 2016 roku w naszej Szkole odbyło się podsumowanie realizacji jednego z zadań w ramach konkursu „ Szkoła Dobrego Wychowania”.

Dzieci z klas drugich, pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały i przedstawiły dla uczniów klas O-III scenki na temat okazywania kultury i szacunku w stosunku do osób starszych, dorosłych i rówieśników. Zachęcili ich do bycia dobrymi i grzecznymi dla innych. Była to również okazja do utrwalania  zwrotów grzecznościowych oraz zasad i norm dobrego wychowania.

         Hasłem przewodnim występu były słowa: „ Dzień dobry nic nie kosztuje, a dobry nastrój buduje”.

         Występ małych artystów spowodował, że widownia w ciszy i z uwagą oglądała  program. Na zakończenie  uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content