Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

UCZNIOWIE Z ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO W ŁĄCKU MISTRZAMI I WICEMISTRZYNIAMI MISTRZOSTW POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!

26 kwietnia 2022r.  odbyły się w Muszynie Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych – Igrzyska  Młodzieży.

Mówi się, że w grupie siła… tak było podczas biegu naszych drużyn dziewcząt i  chłopców, którzy walczyli ile sił w nogach… i opłaciło się.  Ku naszej radości wybiegali złote i srebrne medale.

I miejsce uzyskała drużyna chłopców w składzie: Damian Biel,  Radosław Duda, Igor Grabiec, Paweł Jasiurkowski, Adam Jawor, Piotr Mrówka, Oskar Myjak, spośród dwunastu rywalizujących szkół. I tym samym nasi niepokonani  chłopcy wybiegali awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 maja bieżącego roku w Nowym Targu.

Równych sobie nie miał Piotr Mrówkauczeń klasy 8b, który został Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego -indywidualnie.

Równie dobrze zaprezentowała się ambitna drużyna naszych dziewczęta w składzie: Natalia Cebula, Paulina Faron, Klaudia Kowalik, Elżbieta Myjak, Jadwiga Tomasiak, Zuzanna Wójcik, które miały do pokonania 12 drużyn. Walczyły wspaniale do samego końca, co zaowocowało II miejscem na podium.

Bardzo dobry występ zaliczył również Paulina Faronuczennica klasy 8a, która została Wicemistrzynią Powiatu Nowosądeckiego -indywidualnie.

Naszym reprezentantkom i reprezentantom należą się słowa uznania i ogromne brawa!!!!

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content