Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„To przywilej jest uczniowski”- pożegnanie szóstoklasistów

absp00127 czerwca 2014r. 48 uczniów klas szóstych zakończyło edukację w szkole podstawowej. Podczas uroczystej akademii otrzymali wiele nagród, m.in. za wzorową frekwencję, osiągnięcia sportowe, uzyskanie wysokiego wyniku na sprawdzianie, ukończenie Szkoły z wyróżnieniem, pracę w Zespole Regionalnym „Małe Łącko” oraz za sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica kl. VI a – Gabriela Zborowska, która została w obecnym roku szkolnym finalistką Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego.

Szóstoklasiści pożegnali II etap edukacyjny, prezentując krótkie przedstawienie pt. „To przywilej jest uczniowski”, które przygotowali pod opieką wychowawczyń: Aleksandry Mrówki i Doroty Piszczek. Złożyli też podziękowania za edukację i wychowanie paniom Dyrektor Szkoły, nauczycielom i rodzicom.absp002

Na zakończenie uroczystości uczniowie klas VI wraz z wychowawczyniami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Klasa VIaabsp003
Klasa VIbabsp004

Skip to content