Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

,,TANDEM’’ JĘZYKOWY

Dnia 21 kwietnia b.r. w siedzibie Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego i Zespołu Szkół Społecznych SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu odbył się etap finałowy Międzyszkolnego Konkursu Językowego ,,TANDEM”.

Wzięło w nim udział 16 gimnazjalistów w kategorii język angielski z językiem francuskim, oraz 35 w kategorii język angielski z językiem niemieckim, którzy uzyskali najlepsze wyniki z części pisemnej drugiego etapu konkursu.
Uczniowie przystępujący do części ustnej konkursu otrzymali arkusz ze zdjęciami sytuacyjnymi i listę pytań związanych z takimi zagadnieniami, jak życie rodzinne, kultura, przyroda, podróże, zdrowie, żywienie, sport czy zakupy. Zadaniem ucznia było opisanie zdjęć
i wyjaśnienie sytuacji, jaką przedstawiają oraz odpowiedzi na pytania
z arkusza.
Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Paulinie Kania z kl. IID, która została tegoroczną zwyciężczynią konkursu!!! Gratulacje należą się również Wojciechowi Zasadni z kl. IIIB, który został finalistą konkursu.
Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 23 maja 2018 r. o godz. 16.00 w sali ratuszowej im. Stanisława Małachowskiego w Nowym Sączu.

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content