Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

        sztafeta  Na stadionie KS „Helena” w Nowym Sączu 28 września br. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego.

Znakomity rezultat uzyskały sztafety naszej szkoły, dziewcząt drugie miejsce spośród dziewiętnastu szkół i chłopców pierwsze miejsce spośród dwudziestu szkół. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11października bieżącego roku w Nowym Targu.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Dominika Cebula, Natalia Florjan, Natalia Franczyk, Gabriela Gromala, Anna Janczura, Jolanta Jawor,  Zofia Kałużny,  Julia Majkrzak, Paulina Najduch, Katarzyna Słabaszewska, Sabina Sopata, Magdalena Konopka,  opiekun  mgr Ewa Sobczyk

Sztafeta chłopców w składzie: Piotr Lisiecka  , Kacper Brzeczek,Krzysztof  Dąbrowski, Dominik  Twardowski,  Sebastian Babik ,Dominik Gorczowski, Paweł Klag, Filip  Talar,Jan  Zbozień, Wiktor  Madziar, Jarek Sebastian,   opiekun  mgr Piotr Matusiewicz.


sztafeta2sztafeta1

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content