Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Święto Mamy i Taty w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łącku

dzień mamy W Zespole Szkolno – Gimnazjalnym
w Łącku, jak co roku, obchodzono uroczyście Dzień Mamy i Taty. 26.05.2015 roku do szkoły przybyli ukochani rodzice dzieci oddziału przedszkolnego.

Mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w specjalnie dla nich ułożonym programie artystycznym, który przygotowały dzieci wraz z wychowawczyniami Aleksandrą Jamro i Dorotą Majerską.Mali aktorzy zaprezentowali przedstawienie teatralne pod tytułem „Grymaśna Stokrotka”. Wszyscy oglądali spektakl w skupieniu, podziwiając grę aktorską najmłodszych dzieci szkoły, piękne kostiumy i scenografię.

Mimo że przedszkolaki bardzo przeżywały występ, pomyłki podczas recytacji, śpiewu i tańca zdarzały się rzadko.

Wszystkie dzieci obdarowały swoich rodziców prezentami, składając przy tym życzenia. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie głos zabrała Pani wicedyrektor Anna Syktus, złożyła rodzicom serdeczne życzenia i podziękowała za przybycie.

Pragniemy podziękować rodzicom za pomoc i współpracę przy organizacji uroczystości.

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content