Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Święto Mamy i Taty w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łącku

       dzień mamy  Coroczna uroczystość Dnia Mamy  i Taty już na stałe wpisała się  w tradycję oddziału przedszkolnego. Spotkanie odbyło się 26 maja i miało jak zawsze bardzo uroczysty charakter.

Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich ułożonym programie artystycznym, który przygotowały dzieci wraz z wychowawczyniami:  Aleksandrą Jamro, Dorotą Majerską.

Mali artyści bardzo przeżywali występ, ale nie zdarzyła się prawie żadna pomyłka podczas recytowania wierszy oraz śpiewania piosenek.

Rodzice podziwiali aktorskie talenty swoich dzieci, Mamy ocierały ukradkiem łzy wzruszenia,  gdy usłyszały pierwsze takty piosenki.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Dzień Mamy i Taty organizowany przez oddział przedszkolny w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Łącku co roku przyciąga coraz więcej szacownych gości. W tym roku zaszczycił nas także swoją obecnością Pan Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina. W swoim przemówieniu podziękował dzieciom za wspaniały występ, rodzicom za trud włożony w wychowywanie dzieci oraz wychowawczyniom za przygotowanie tak pięknej uroczystości.

Występ został nagrodzony gromkimi  brawami, dzieci wręczyły rodzicom laurki. Na zakończenie głos zabrała Pani wicedyrektor Anna Syktus, złożyła rodzicom serdeczne życzenia i podziękowała za przybycie.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content