Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Święto Konstytucji 3 Maja !

W dniu 29 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja…

Na początku cała społeczność szkolna wspólnie odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego, a następnie poprzez  montaż słowno – muzyczny i prezentację multimedialną zostały przedstawione ważne wydarzenia   z historii naszej Ojczyzny. Wykonawcy podkreślili także, że dzień 3 maja to również Święto Matki Bożej Królowej Polski. Przypomnieli również o Dniu Flagi Państwowej, który obchodzimy 2 maja. Program zaprezentowali uczniowie klasy IVb i klasy Vc. Uroczystość została  uświetniona koncertem pieśni patriotyczno – narodowych, które zaprezentował szkolny zespół wokalno – instrumentalny.

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content