Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

W zimowy styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka.

        Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo radosnym i szczęśliwym, dla nich mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 23 stycznia 2018r. odbyło się uroczyste spotkanie
w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łącku.

Pani Dyrektor Barbara Stolarska wraz z nauczycielkami powitała szanownych gości.  Na uroczystość przybył również pan wójt gminy Łącko Jan Dziedzina. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację jasełek.

Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Po występach wspólnie z kapelą Zespołu Regionalnego „Małe Łącko” zaśpiewali „Sto lat”, które bardzo wzruszyło gości. Pani Dyrektor wraz z Panem Wójtem złożyli życzenia przybyłym gościom. Na zakończenie wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanym upominkami.

Zadbano również o pamiątkowe zdjęcia. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wrażeń i radości.


 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content