Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Światowy Dzień Ziemi w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łącku

dzioeń ziemi10W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi
22 kwietnia 2016 roku w Szkole  Podstawowej w Łącku odbył się uroczysty poranek.

Uczniowie Szkolnego Koła Przyrodniczego pod kierunkiem pani Urszuli Franczyk oraz dzieci z klas Ia i Ib pod opieką wychowawczyń Barbary Baziak i Barbary Dudy przedstawili współczesne zagrożenia dla środowiska. Swoją postawą i zdolnościami teatralnymi zachęcili wszystkich do poszanowania przyrody. Celem obchodów Światowego Dnia Ziemi było rozbudzenie troski o naszą planetę, przybliżenie i uświadomienie uczniom wagi problemów ekologicznych. To oni w przyszłości będą podejmować ważne decyzje, które wpłyną na jakość życia na Ziemi.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content