Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Łącku uroczyście obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. Obchodzenie tego święta stało się tradycją.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie
w naszych wspomnieniach na długi czas.

Skip to content