Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Sukces gimnazjalistów z Łącka

koszykówka     23 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju został przeprowadzony turniej koszykówki chłopców dla szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego.


W zmaganiach sportowych wystąpiły 4 najlepsze zespoły w powiecie – zwycięzcy zawodów międzygminnych: Gimnazjum w Chełmcu, Publiczne Gimnazjum w Krynicy-Zdroju, Gimnazjum w Łącku, Gimnazjum w Mogilnie. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 4 kwarty po 6 minut.
Stawką turnieju było wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyli chłopcy z Gimnazjum
w Łącku pod opieką p. Piotra Matusiewicza. Zwycięska drużyna wystąpiła
w składzie: Krystian Błaszczyk, Stanisław Florjan, Marcin Kowalczyk, Piotr Lisiecki, Tomasz Mamala, Jakub Mrówka, Sebastian Mrówka, Piotr Pogwizd, Piotr Tomasiak, Patryk Wnęk. Drugie miejsce wywalczyli gimnazjaliści
z Krynicy-Zdroju, trzecie zajęli uczniowie z Mogilna, a czwarte z Chełmca. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Tomasz Mamala uczeń naszego Gimnazjum.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content