Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

SUKCES DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W DRUŻYNOWEJ LEKKOATLETYCE

      Kraków Dnia 22.05.2017r. na stadionie w Nawojowej odbyła się Powiatowa Indywidualna  i   Drużynowa Lekkoatletyka szkół gimnazjalnych zorganizowana przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy.

W ramach współzawodnictwa szkolnego wystąpiło 18 szkół około 150 dziewcząt i 15 szkół około 132 chłopców. Znakomity rezultat osiągnęli uczniowie naszego Gimnazjum zdobywając  I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców.

Skład drużyny dziewcząt:

Dominika Cebula, Martyna Dybiec, Natalia Florjan, Natalia Franczyk, Gabriela Jawor Zofia Kałużny, Agata Konopka, Magdalena Konopka,Patrycja Kornaś, Martyna Pasiud, Weronika Potoniec, Brygida Saska, opiekun mgr Ewa Sobczyk

Skład drużyny chłopców:

Kacper Brzeczek, Krzysztof Dąbrowski, Marek Grela, Piotr Kępiak, Michał Leszko, Piotr Lisiecki, Wiktor Madziar, Marcin Skut, Filip Talar, Jan Zbozień, Radosław Żyła, opiekun mgr Witold Majerski

Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbyły się 7 czerwca 2017r. na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Zmagania gimnazjalistów zakończyły się dużym sukcesem dla obu drużyn. W końcowej klasyfikacji dziewczęta uplasowały się na VII miejscu, a chłopcy na III miejscu

Skład drużyny dziewcząt:

Dominika Cebula, Martyna Dybiec, Natalia Florjan, Natalia Franczyk, Gromala Gabriela, Łucja Jasiurkowska, Gabriela Jawor Zofia Kałużny, Agata Konopka, Magdalena Konopka, Patrycja Kornaś, Weronika Potoniec, Brygida Saska, Katarzyna Więcławek,opiekun mgr Ewa Sobczyk

Skład drużyny chłopców:

Sebastian Babik, Kacper Brzeczek, Krzysztof Dąbrowski, Filip Faron,Dominika Gorczowski, Marek Grela, Tomasz Gromala, Piotr Kępiak, Piotr Klimek, Michał Leszko, Piotr Lisiecki, Wiktor Madziar, Maksymilian Mrówka, Miłosz Mrówka, Marcin Skut, Filip Talar, Jan Zbozień, Radosław Żyła, opiekun mgr Witold Majerski


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content