Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Spotkanie z Pierwszą Damą

I DamaDnia 18 lutego 2016r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Łącku  wraz z opiekunem, panią Agnieszką Sobczak,  brali  udział w Gali Wręczenia Certyfikatów „Solidarna Szkoła” w  Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem.

Honorowym gościem uroczystości była odwiedziła małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser-Duda. Po lekcji języka niemieckiego przeprowadzonej przez Panią Prezydentową w klasie pierwszej liceum odbyło się krótkie spotkanie                      z towarzyszącymi uczniom nauczycielami, a następnie w sali gimnastycznej –           z młodzieżą.

Oprócz uczniów krościeńskiego liceum wzięli udział w tym spotkaniu gimnazjaliści ze szkół w Tylmanowej, Krościenku, Ochotnicy Górnej i Dolnej, Maniów, Szczawnicy, Łapsz Niżnych i Sromowiec, Jazowska, Łącka oraz uczniowie z Zespołu Szkół Placówek w Krościenku     n.Dunajcem. 

„Spotkanie zorganizowano w ramach realizowanego od września w liceum cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi pt. „Matura to nie bzdura” i miało charakter debaty. W jej trakcie uczniowie zadawali Pierwszej Damie pytania.  Uczniowie Gimnazjum w Łącku z pewnością na długo zapamiętają ten dzień.


 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content