Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Spotkanie autorskie z Markiem Sikorskim

10 maja uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łącku mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim
z  Markiem Sikorskim, historykiem sztuki i niezwykłym pasjonatem
i propagatorem wiedzy o smokach.

Dr Marek Sikorski jest kopalnią wiedzy o stworzeniach, które na stałe zawładnęły legendami, przypowieściami i opowiastkami dla starszych i młodszych.  Z niezwykłą wnikliwością zaprezentował on efekty swoich wieloletnich badań naukowych poświęconych tej tematyce. Jest on autorem takich pozycji jak: ” Na tropach smoka Wawelskiego”, ” Smoki i smokobójstwo” oraz ” Diabelski młyn”.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V-VII Szkoły Podstawowej w Łącku, uczniowie klasy IV,V, VI w Czarnym Potoku oraz uczniowie klasy IIC, IIE, IIIA, IIIB Gimnazjum w Łącku.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content