Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Sport przeciw przemocy.Gramy dla Tomka.

                    Gramy dla Tomka   Dnia 28 września 2017r. członkowie Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum włączyli się w zbiórkę funduszy na rehabilitację Tomasza Brzeskiego w ramach akcji: Sport przeciw przemocy. Gramy dla Tomka.

Po  ciężkim wypadku, znany sądecki sportowiec Tomasz Brzeski wymaga kosztownej rehabilitacji. To dla niego wielka szansa na powrót do sprawności i wiary w samego siebie.

W dniu 29 września 2017r. drużyna w składzie: Piotr Lisiecki, Miłosz Mikołajczyk, Paweł Adamczyk, Arkadiusz Kowalczyk, Jakub Mrówka (opiekun: Witold Majerski) zajęła IV miejsce w Turnieju Ulicznej Koszykówki „Streetball”. Zawody te  również rozgrywane były pod hasłem: Sport przeciw przemocy. Gramy dla Tomka.

Dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swoje serca na pomoc dla Tomka.


Kategoria: Agnieszka Ciuła
Skip to content