Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Serdeczne życzenia, gorące życzenia…” Dzień Edukacji Narodowej


den2Dnia 13 października 2014 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

           Uroczystość przygotowały: Barbara Duda, Agnieszka Sobczak oraz Anna Sułkowska. O oprawę  muzyczną zadbał Leszek Moryto. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło emerytowanych nauczycieli, którzy licznie przybyli na uroczystość.

          Gimnazjaliści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod hasłem:
„Co wiemy to tylko kropelka, czego nie wiemy, to tylko cały ocean”

         Atrakcją tegorocznej akademii było wręczenie Oskarów w różnych kategoriach wszystkim pracownikom szkoły.
W dalszej części uroczystości uczniowie klasy IIIA zaprezentowali krakowiaka w strojach przygotowanych wspólnie z wychowawczynią Barbarą Duda.

       W imieniu całej społeczności szkolnej Samorząd Uczniowski przekazał najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w pięknych słowach złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content