Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Próbna ewakuacja w Zespole Szkolno- Gimnazjalnym w Łącku

alarm0W dniu 5.11.2015 roku o godz. 10:00
w Zespole Szkolno- Gimnazjalnym
w Łącku odbyła się próbna ewakuacja.

O godzinie 10:00 rozległy się trzy dzwonki trwające po trzy sekundy i to był sygnał do opuszczenia pomieszczeń. Nauczyciele i zdyscyplinowani uczniowie, zachowując środki bezpieczeństwa, bez paniki opuścili budynek szkoły, przemieszczając się oznaczonymi drogami ewakuacyjnymi.
Nad prawidłowym przebiegiem ewakuacji czuwała Dyrektor Barbara Stolarska. Ewakuacja przebiegła sprawnie. Trwała 3 minuty 30 sekund.
Po sprawdzeniu obecności wszystkich klas i przekazaniu krótkiej informacji na temat celowości przeprowadzania próbnych ewakuacji pani  szkoły ogłosiła zakończenie ćwiczeń i wszyscy rozeszli się do klas.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content