Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Do zobaczenia w przyszłym życiu, na innej drodze, innym szlaku…”

pożegnanaiePożegnanie absolwentów klas III Gimnazjum w Łącku odbyło się 23 czerwca 2016 r.


Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Łącko – p. Jan Dziedzina, Z-ca Wójta – p. Paweł Dybiec, Przewodnicząca Rady Gminy – p. Bernadetta Wąchała – Gawełek, Dyrektor ZEAPO w Łącku – p. Lucyna Citak oraz Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łącku – ks. dr Janusz Paciorek. W uroczystości uczestniczyli również Dyrektor Szkoły – p. Barbara Stolarska, z-ca Dyrektora – p. Anna Syktus oraz p. Małgorzta Giemzik, wychowawcy klas III i nauczyciele Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łącku.
W pierwszej części uroczystości przedstawiciele klas III zaprezentowali krótki program artystyczny. Motywem przewodnim były słowa pożegnania
„Do zobaczenia w przyszłym życiu, na innej drodze, innym szlaku”. Następnie
p. Dyrektor Barbara Stolarska dokonała podsumowania osiągnięć uczniów, wręczając nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach
i zawodach sportowych oraz za wysokie wyniki na egzaminie.
W dalszej części uroczystości głos zabrał Wójt Gminy Łącko p. Jan Dziedzina, który pogratulował uczniom i nauczycielom osiągnięć. Wystąpili również Przewodnicząca Rady Gminy p. Bernadetta Wąchała – Gawełek, ksiądz dr Proboszcz Janusz Paciorek oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po części oficjalnej miał miejsce uroczysty obiad. Następnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia klasowe i pożegnanie z wychowawcami. Uroczystość przygotowali wychowawcy klas III: p. Marzena Żelazko, p. Katarzyna Matras,
p. Beata Tokarczyk, p. Renata Sady, p. Anna Sułkowska i p. Elżbieta Wojak.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content