Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Podsumowanie realizacji projektu edukacyjnego w klasach II gimnazjum

DSC-101„Parki Narodowe Małopolski” to temat projektu edukacyjnego, który w obecnym roku szkolnym został wybrany do realizacji przez klasy II gimnazjum. Uroczysta prezentacja wyników pracy uczniów odbyła się 3 czerwca 2015r.

Koordynatorami projektu byli wychowawcy klas: Renata Sady, Elżbieta Wojak, Anna Sułkowska, Katarzyna Matras, Beata Tokarczyk oraz Marzena Żelazko. Podczas uroczystości obecne były także Pani Dyrektor Barbara Stolarska, Pani Wicedyrektor Małgorzata Giemzik, Pani Wicedyrektor Anna Syktus oraz rodzice uczniów klas drugich gimnazjum.

Przedstawiciele poszczególnych klas barwnie i ciekawie zaprezentowali zebrany i przygotowany przez siebie materiał. Społeczność szkolna mogła wzbogacić swoją wiedzę o Gorczańskim, Magurskim, Ojcowskim, Babiogórskim, Pienińskim oraz Tatrzańskim Parku Narodowym.

Uczniowie postarali się, aby ich występ był atrakcyjny dla widzów. Nie zabrakło więc w nim prezentacji multimedialnych, filmów z wycieczek, teledysków, scenek dramowych, pięknej recytacji poezji i prozy regionalnej, przygotowanych makiet i map oraz degustacji potraw  typowych dla danego obszaru. Niewątpliwą ozdobą uroczystości były sporządzone przez uczniów dekoracje, które zaciekawiały widzów oraz stanowiły piękne tło dla inscenizacji.

Efekty pracy uczniów klas II gimnazjum podziwiali również ich rodzice, którzy licznie przybyli do szkoły w ten ważny dla młodzieży dzień. Opinie na temat uroczystości mogli wymieniać podczas wspólnego poczęstunku, zorganizowanego przez wychowawców klas II.

Po zakończeniu występów wszystkich uczniów Pani Wicedyrektor Małgorzata Giemzik podziękowała im i wychowawcom za przygotowanie imprezy, rodzicom za udział w podsumowaniu projektu oraz wszelką pomoc, której udzielali młodzieży w trakcie pracy nad projektem.


Galeria zdjęć:

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content