Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Niech żyje bal!”- karnawał w Szkole Podstawowej w Łącku

 

karnawał1Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w naszej szkole 4 lutego. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową.

Wcześniej uczniowie z klas drugich przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji. Salę przyozdobiły różnokolorowe serpentyny i balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili prowadzący imprezę animatorzy Krainy Zabaw z Nowego Sącza.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami oraz tańcami. Największą niespodzianką był padający śnieg, a także znikający atrament.

Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu.

W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek.

Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Jednakże Animaniacy zadbali o balonowe upominki dla każdego dziecka oraz piękne dyplomy.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content