Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Najlepsi w sporcie w powiecie nowosądeckim

sport w powiecie26 listopada 2015r. miało miejsce spotkanie władz Powiatu Nowosądeckiego z osobami promującymi sport i zdrowy tryb życia.

Podsumowano również osiągnięcia sportowe szczebla powiatowego uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Łąckie Gimnazjum rywalizowało z 52 szkołami i zajęło I miejsce we Współzawodnictwie Sportu Szkolnego w kategorii Szkół Gimnazjalnych w Powiecie Nowosądeckim w roku szkolnym 2014/2015.Szkoła Podstawowa w swej kategorii uplasowała się na II miejscu. Pan Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego, pogratulował świetnych wyników uczniom i ich nauczycielom oraz wręczył dyplomy, puchary
i nagrody, które odebrała Pani Wicedyrektor Anna Syktus.

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content