Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„My pragniemy, by Święty Mikołaj przybył do nas w asyście aniołów, by przytulił i nas obdarował…”

…Taka piosenka rozbrzmiała 6 grudnia w naszej szkole. Oczywiście Mikołaj nie mógł nie zareagować na tak piękny apel. Przybył i był świadkiem wspaniałego występu przygotowanego przez klasy drugie.

Drugoklasiści ubrani w piękne, barwne stroje: Śnieżki, Jasia i Małgosi, krasnoludków, elfów, bombek choinkowych i wielu innych bajkowych i niebajkowych postaci, starali się pokazać, że święta, to coś więcej niż obdarowywanie się materialnymi prezentami. Myśl przewodnią przedstawienia stanowiło hasło: „Każdy z nas może zostać świętym Mikołajem”. Występ zakończył się wybuchem nie tylko konfetti, ale i ogromnej radości całej widowni oraz występujących uczniów.

Chociaż za oknami brakowało białego puchu, tego dnia panował świąteczno-zimowy nastrój. Za jego współtworzenie dziękujemy Radzie Rodziców, która przygotowała paczki
z prezentami.


 


 

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content