Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Mamy nowoczesne boiska i świetne warunki do rozwoju sportu szkolnego.

Od wielu lat gimnazjaliści i uczniowie Szkoły Podstawowej zajmują I lub II miejsca
w powiatowym współzawodnictwie sportowym. Tym bardziej prezent, który otrzymaliśmy od władz Gminy, jest wyjątkowy i na pewno dobrze służyć będzie społeczności szkolnej i lokalnej.

Uczniowie zagrają na nowym boisku do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej
w duchu sportowej walki, aby móc cieszyć się sukcesem, choćby najmniejszym
i godnie reprezentować Szkołę. Nauczyciele, dzięki którym odnoszą sukcesy,
w dalszym ciągu będą zachęcać, motywować, aby sport, każda aktywność fizyczna stawały się ważnym elementem codziennego życia wszystkich, od przedszkolaków począwszy.

Nauczyciele, rodzice uczą młodych ludzi wiary w siebie i swoje możliwości, wygrywać z honorem, przegrywać z godnością, uznawać przewagę zwycięzcy, aby sport i uczciwa rywalizacja były czymś ważnym, pięknym w ich życiu, aby nie budziły złych emocji i uczuć.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Jana Dziedziny- wójta Gminy Łącko, Pana Pawła Dybca- zastępcy, Rady Gminy i jej przewodniczącej- Pani Bernadetty Wąchała-Gawełek. Podziękowania należą się również
wykonawcy Zakładowi Remontowo-Budowlanemu Wiesław Czop.

Dziękujemy za szybkie powstanie tego obiektu, za wiele starań, które poprzedziły jego realizację. Niech te boiska i gry na nich prowadzone dadzą wszystkim wiele radości i uśmiechu oraz satysfakcji i zadowolenia. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie dzięki sportowej rywalizacji będą odkrywać swój potencjał, poznawać świat i określać w nim swoje miejsce.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content