Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

KONKURS WALENTYNKOWY ROZSTRZYGNIĘTY!

Rozstrzygnęliśmy konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ, w którym wzięli udział uczniowie z klas IV-VIII.

 W dzisiejszych czasach pogoni za pracą, za karierą często miłość schodzi na drugi plan. Zaniedbujemy osoby najbliższe, często nie mamy dla nich czasu. Taki dzień jak walentynki pozwala zastanowić się nad miłością i  nad tym, co w życiu najistotniejsze.

Uczniowie ZSP  w Łącku mieli możliwość włączenia się w to święto poprzez udział w konkursie plastycznym na najładniejszą  kartkę walentynkową zorganizowanym przez p. Annę Pustułkę przy współpracy opiekunów SU.  Termin nadsyłania prac minął 12 lutego.

Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą, jeśli chodzi o sposób ujęcia tematu oraz różnorodność zastosowanych  technik plastycznych:   od kredki, akwareli  poprzez wyklejanie papierem, plasteliną, haftowanie. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Jury podczas weryfikacji nadesłanych  kartek uwzględniało: pomysłowość, technikę wykonania, oryginalność ujęcia tematu,bestetykę.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria IV-VI

1m.Aleksandra Janczura kl.Va

2m.Katarzyna Gancarczyk kl.IVb

3m.Julia WąchałaVIb, Jakub Tokarczyk kl. Vb

Kategoria VII-VIII

1m. Emilia CedzidłoVIIb

2m.Zuzanna WingralekVIIa, Jan SyktusVIIb

3m.Piotr MrówkaVIIb

Gratulujemy!

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content