Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Konkurs organizowany przez Biedronkę „ Przygody Gangu Słodziaków”

Klasa I „a” i „b” z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łącku wzięły udział
w konkursie organizowanym przez Biedronkę pn. „Przygody „Gangu Słodziaków”.

Akcja miała na celu popularyzację czytania dzieciom zarówno w szkole, jak i w domu. Uczniowie zobowiązani zostali do codziennego czytania przygód Gangu Słodziaków zarówno w szkole jak i w domu w towarzystwie rodziców. Klasy pierwsze czytały przygody słodziaków swoim młodszym kolegom z oddziału przedszkolnego. W szkole czynili to pod opieką nauczycieli. Wyróżnieniem dla najmłodszych było przeczytanie przygód bohaterów dzieciom z przedszkola.

Klasy pierwsze korzystając z pięknej jesiennej pogody również wybrały się na spacer po okolicy Łącka i w tak przepięknych okolicznościach również czytały przygody Gangu Słodziaków.

Obie klasy z wielkim zaciekawieniem słuchały przygód bohaterów z Gangu Słodziaków.

Kolejną częścią konkursu było narysowanie przez klasy pierwsze dalszych losów bohaterów z Gangu Słodziaków. Prace plastyczne przedstawiały dalszy ciąg historii wymyślony przez uczniów, oto przykładowe prace klasy Ia i Ib:


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content