Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Koncert, który wprowadził nas w 2018 rok.

19 stycznia uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej zostali zaproszeni na Noworoczny Koncert przez Stanisława Strączka, dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Łącku.

Gościliśmy w sali gimnastycznej orkiestrę symfoniczną i chór Szkoły Muzycznej, chór „Zew Gór”, solistów: Agatę Kościelniak, Magdalenę Kurnytę, Justynę Kucię, Rafała Talarczyka, Zbigniewa Żdżarskiego. Chór został przygotowany przez Marzenę Pikułę i Marcina Wnęka.

Program wypełniony był świątecznymi kolędami. Na zakończenie wspaniale zabrzmiał Marsz Radetzky’ego, do wykonania którego z ogromnym zapałem włączyli się widzowie, świetnie pokierowani przez dyrygenta,
Krzysztofa Madziara.

Wszystkim wykonawcom i dyrygentowi bardzo dziękujemy, mamy nadzieję, że kolejne koncerty staną się piękną tradycją, jak te w wykonaniu filharmoników wiedeńskich.

Słowa podziękowania kierujemy również pod adresem pracowników GOK za nagłośnienie sali.


Skip to content