Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Kochamy Was całym sercem”

  Dnia 29 maja 2018r. odbył się w przedszkolu uroczysty Dzień Mamy i Taty.


Na sali gimnastycznej zebrali się rodzice, którzy przywitani przez panią wicedyrektor Małgorzatę Giemzik z niecierpliwością czekali na występy swoich pociech. Najpierw przedstawiła swój program artystyczny grupa 5-6 latków. W wiosennej scenerii dzieci wyrażały swoją miłość do rodziców. Następnie swoim talentem aktorskim, tanecznym i wokalnym popisywały się najmłodsze przedszkolaki.

Wszystkie dzieci chciały jak najlepiej wyrazić swoją wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców można było zauważyć tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Na koniec głos zabrał Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina, który złożył rodzicom życzenia, a małych artystów obdarował słodyczami.

Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami udały się do poszczególnych sal , gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Nie zabrakło też prezentów – każda mama i każdy tata dostali małe upominki. Była to bardzo radosna uroczystość w miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content