Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Jak nie czytam jak czytam” – kolejny raz bierzemy udział w akcji czytelniczej

    JAK NIE CZYTAM Uczniowie naszej Szkoły po raz kolejny z dużym zaangażowaniem i pomysłowością 1 czerwca 2017r.  przyłączyli się do akcji czytelniczej – „Jak nie czytam jak czytam”.

Celebrując swoje święto w różnych miejscach i okolicznościach, nie zapomnieli zabrać ze sobą najlepszego przyjaciela jakim jest książka. Fotorelacja przedstawia: najmłodszych uczniów szkoły- oddział „O” podczas słuchania bajek Disneya, klasy I-III SP tuż przed wyruszeniem na „piknik z książką” , uczniów Gimnazjum, którzy ten dzień świętowali w szkole z ciekawą „literaturą pod pachą” oraz uczniów Gimnazjum, którzy w tym dniu wybrali się nad Morskie Oko, a pobyt w tak pięknych okolicznościach przyrody przypieczętowali „relaksem z książką” .


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content