Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY S.COLLINS „IGRZYSKA ŚMIERCI”

igrzyska9 czerwca 2016r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w III Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym, który sprawdzał znajomość treści powieści Suzanne Colins „Igrzyska śmierci”

Celem konkursu było rozbudzanie świadomości czytelniczej, popularyzacja literatury fantazy, kształtowanie umiejętności wnikliwego i uważnego czytania, wzbogacanie słownictwa poprzez obcowanie z językiem literackim oraz zachęcanie uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki.
W konkursie uczestniczyli uczniowie ze wszystkich Gimnazjów gminy Łącko i Stary Sącz. Naszą Szkołę w zmaganiach konkursowych reprezentowali: Monika Zborowska IIIA, Agnieszka Gromala IIIB oraz Jakub Mrówka IIIB.
Po długotrwałych  obradach jury ogłosiło wyniki.

II miejsce zdobyła Agnieszka Gromala IIIB


 

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content