Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„GWIAZDA BETLEJEMSKA” – spotkanie bożonarodzeniowe

gwiazda na stronęNa kilka dni przed Bożym Narodzeniem w dniu 22 grudnia 2015 roku uczniowie klas Vb i VIb wprowadzili całą społeczność szkolną w nastrój świąteczny, prezentując przedstawieniept.”Gwiazda Betlejemska”.

 

Wystąpili nie tylko dla szkoły podstawowej i gimnazjum, ale uświetnili też spotkanie opłatkowe osób samotnych i starszych Gminy Łącko.
„Ci, którzy mają dobrą wolę i serce, odnajdą Dzieciątko”, to główne przesłanie dla odbiorców, wynikające ze scenariusza przedstawienia .
Występowi towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie skrzypiec w pięknej scenerii świątecznej. Publiczność szczególnie podziwiała narodowe stroje kolędników z pięciu kontynentów świata.
Uczniowie przedstawili „Gwiazdę betlejemską” także rodzicom podczas spotkania wywiadowczego.
Program został przygotowany przez nauczycielki: D. Piszczek, s.J. Mach, J.Łazarz, U. Winiarska.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content