Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Gminny Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”- rozdanie nagród

   przyłapani 2 czerwca 2017r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej  w Łącku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Przyłapani na czytaniu”.

W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Łącko- p. Jan Dziedzina, Dyrektor Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego w Łącko – p. Barbara Stolarska, opiekunowie i rodzice uczniów biorących udział w konkursie.

Laureaci i pozostali uczestnicy konkursu uhonorowani zostali nagrodami ufundowanymi przez  Gminną Bibliotekę Publiczną w Łącku. Biblioteka szkolna Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego składa podziękowania p. Ewie Faron za pomoc w zorganizowaniu konkursu, wyeksponowanie prac konkursowych i ufundowanie nagród. Podziękowania należą się również uczestnikom konkursu i ich opiekunom za udział i zaangażowanie w przedsięwzięcie.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content