Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Gimnazjaliści z Łącka wicemistrzami województwa małopolskiego w sztafetowych biegach przełajowych

     sztafetoweDnia 11.10.2016r na płycie lotniska w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy.

W ramach współzawodnictwa szkolnego wystąpiło około dwóch tysięcy uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Znakomity rezultat osiągnęli uczniowie naszego Gimnazjum zdobywając      II miejsce w kategorii chłopców, spośród 44 najlepszych sztafet województwa małopolskiego.

Skład drużyny:

 Piotr Lisiecki,  Wiktor Madziar,  Dominik Twardowski,  Jan Zbozień ,Kacper Brzeczek,  Sebastian Augustyn,  Sebastian Babik,  Paweł Klag, Dominik Gorczowski ,  Krzysztof Dąbrowski, Filip  Talar,  Sebastian Jarek,  opiekun  mgr Piotr Matusiewicz.

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content