Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

GIMNAZJALIŚCI Z ŁĄCKA MISTRZYNIAMI I MISTRZAMI POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

zawody Ewa Sobczyk   3 października 2017r.  odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i klas VII Szkoły Podstawowej o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego.

Znakomity rezultat uzyskały sztafety naszej Szkoły,  I miejsce dziewcząt spośród piętnastu szkół i  I miejsce chłopców pierwsze spośród piętnastu szkół. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej Szkoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 października bieżącego roku w Nowym Targu.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Gabriela Czelusta Katarzyna Faron, Natalia Franczyk, Gabriela Gromala, Milena Jamińska, Jolanta Jawor, Zofia Kałużny, Agata Konopka, Julia Majkrzak, Wiktoria Słowik, Sabina Sopata, Magdalena Tokarz    opiekun: Ewa Sobczyk

Sztafeta chłopców w składzie: Paweł Adamczyk, Dominik Gorczowski, Piotr Jawor, Jakub Kasprzak, Mateusz Klag, Paweł Klag, Arkadiusz Kowalczyk, Jan Kurnyta, Piotr Lisiecki, Jakub Mrówka, Dariusz Szczerba, Filip Talar, Krzysztof Trzepak  opiekun: Piotr Matusiewicz


 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content