Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

GIMNAZJALIŚCI Z ŁACKA MISTRZYNIAMI I MISTRZAMI POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W LEKKOATLETYCE

28 maja 2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnej Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i klas VII szkoły podstawowej.


Znakomity rezultat uzyskały drużyny naszej szkoły, I miejsce dziewcząt spośród dwunastu szkół (112 uczestniczek) i I miejsce chłopców spośród dwunastu szkół. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 czerwca bieżącego roku na stadionie lekkoatletycznym AWF w Krakowie .
Drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Dybiec, Natalia Franczyk, Natalia Florjan, Gabriela Gromala, Zofia Kałużny, Weronika Potoniec, Agata Konopka, Jula Majkrzak, Katarzyna Słabaszewska, Magdalena Wnęk, Gabriela Matusiewicz oraz nauczycielka wychowania fizycznego Ewa Sobczyk.
Drużyna chłopców w składzie: Paweł Adamarek, Paweł Adamczyk, Filip Faron, Gorczowski Dominik, Tomasz Gromala, Mateusz Klag, Paweł Klag, Arkadiusz Kowalczyk, Piotr Lisiecki, Dominik Majerski, Miłosz Mikołajczyk, Miłosz Mrówka, Michał Piszczek, Filip Talar, Krzysztof Trzepak oraz nauczyciel wychowania fizycznego Witold Majerski.

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content