Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia…”

       dzień babci1Tymi słowami uczniowie
z     Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Łącku dały wyraz miłości i wdzięczności wobec swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Uroczystość odbyła się 21 stycznia 2015 roku w Sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Łącku.

W występie wzięły udział wszystkie przedszkolaki. Każdy pięciolatek oraz sześciolatek recytował wiersz, który nauczył się z rodzicami w domu. Ciekawe prezentacje małych aktorów wywołały uśmiech na twarzach widzów.
Na koniec wszystkie dzieci złożyły swoim kochanym Babciom i Dziadkom życzenia wierszem, śpiewem, a także wręczyły piękne laurki.
W zamian za wspaniały występ otrzymały od gości mnóstwo łakoci. Wspólne spotkanie trzech pokoleń – dziadków, rodziców, wnucząt upłynęło
w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.
Na łamach Wiadomości Łąckich pragniemy podziękować Rodzicom za współpracę i ochocze podejmowanie inicjatyw związanych z organizacją
i realizacją działań na rzecz rozwoju ich dzieci.


Kategoria: Bez kategorii
Skip to content