Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

DZIEŃ MAMY I TATY W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM W ŁĄCKU

Coroczna uroczystość Dnia Mamy i Taty już na stałe wpisała się w tradycję naszego Przedszkola. Spotkanie odbyło się 23 maja i miało jak zawsze bardzo uroczysty charakter. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich ułożonym programie artystycznym, który przygotowały dzieci wraz z wychowawczyniami.

Mali artyści bardzo przeżywali występ, ale nie zdarzyła się prawie żadna pomyłka podczas recytowania wierszy czy śpiewania piosenek.

Rodzice podziwiali aktorskie talenty swoich dzieci, mamy ocierały ukradkiem łzy wzruszenia, gdy usłyszały pierwsze takty piosenki.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Dzień Mamy i Taty organizowany przez Przedszkole w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łącku co roku przyciąga coraz więcej gości. W tym roku zaszczycił nas także swoją obecnością Pan Jan Dziedzina Wójt Gminy Łącko. W swoim przemówieniu podziękował dzieciom za wspaniały występ, rodzicom za trud włożony w wychowywanie dzieci oraz wychowawczyniom za przygotowanie tak pięknej uroczystości.

Ostatnim punktem tegorocznej uroczystości Dnia Mamy i Taty był wyjątkowy występ tańca przygotowany przez grupę taneczną. Na zakończenie każde dziecko podarowało swoim rodzicom mały upominek.

Skip to content