Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

DZIEŃ MAMY I TATY W ZESPOLE SZKOLNO-GIMNAZJALNYM W ŁĄCKU

dzień mamy i tatyCoroczna uroczystość Dnia Mamy  i Taty już na stałe wpisała się  w tradycję oddziału przedszkolnego. Spotkanie odbyło się 25 maja i miało jak zawsze bardzo podniosły charakter. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich ułożonym programie artystycznym, który przygotowały dzieci wraz z wychowawczyniami: Dorotą Majerską i Aleksandra Jamro.

Mali artyści bardzo przeżywali występ, ale nie zdarzyła się prawie żadna pomyłka podczas recytowania wierszy czy  śpiewania piosenek.Za sprawą czarów wróżki wszyscy zostali przeniesieni do tajemniczej krainy, gdzie czas płynie wolniej, a ludzie są szczęśliwi i uśmiechnięci. Rodzice podziwiali aktorskie talenty swoich dzieci, mamy ocierały ukradkiem łzy wzruszenia,  gdy usłyszały pierwsze takty piosenki. W tym roku zaszczycił nas także swoją obecnością Pan Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina. W swoim przemówieniu podziękował dzieciom za wspaniały występ, a rodzicom za trud włożony w  wychowywanie swoich dzieci.

 

Kategoria: Bez kategorii
Skip to content