Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum w Łącku

dzień naucz 4Dnia 13 października 2015 roku odbyła się w naszej Szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość uświetnił program artystyczny pod hasłem „Mądrość jest córką doświadczenia, który wspólnie z uczniami przygotowały Agnieszka Sobczak
i Anna Sułkowska. O oprawę muzyczna zadbał Leszek Moryto. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło emerytowanych nauczycieli, którzy licznie przybyli na uroczystość. Dyrektor szkoły, Barbara Stolarska podziękowała nauczycielom za ich pracę dydaktyczno-wychowawczą, uhonorowała pedagogów nagrodami oraz życzyła dalszych sukcesów. W imieniu całej społeczności szkolnej Samorząd Uczniowski przekazał najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły. Życzenia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej w pięknych słowach złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców, Agnieszka Bukała, Małgorzata Adamarek oraz Krzysztof Adamczyk.
Kategoria: Bez kategorii
Skip to content