Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Dzień Babci i Dziadka

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz! Babcia i dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka niosą ciepło, miłość i wszystko, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z tej właśnie okazji. Z radością przygotowywały się do tego ważnego dnia. Dzieci młodsze z grupy ,,Tygrysków’’ i ,,Kangurków’’, przygotowały przedstawienie teatralne pt. ,, Noc w Betlejem’’. Starsze przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek’’ i ,,Sówek’’ zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec ze specjalną dedykacją dla babć i dziadków. Piękna scenografia oraz wyjątkowa atmosfera towarzyszyła występom wnucząt. Dzieci obdarowały swoich bliskich upominkami i zaprosiły na słodki poczęstunek, by po raz kolejny okazać miłość, podziękować za cierpliwość i zrozumienie. Ten wyjątkowy lutowy dzień był pełen wzruszeń, uśmiechu i dumy. Radość na twarzy każdej babci i dziadka pokazują że czas spędzony z wnukami jest bezcenny. Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za współpracę oraz ufundowanie poczęstunku dla naszych najukochańszych gości.

Skip to content