Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku

Bal karnawałowy w przedszkolu

Dnia 19 lutego odbył się w naszym przedszkolu „Bal karnawałowy”. Od samego rana słychać było śmiech i gwar. Muzyka płynęła z wszystkich głośników, a na każdą z kolorowo ozdobionych sal balowych wkraczały: księżniczki, wróżki, rycerze, superbohaterowie i wiele najróżniejszych postaci ze świata bajek, owadów i zwierząt.

Atrakcji było bez liku. Każde dziecko z błyskiem w oku szukało sobie towarzysza muzycznych zabaw. Dzieci, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców, które były przeplatane zabawami oraz konkursami, natomiast zwycięzcy nagradzani byli oklaskami, cukierkami oraz balonikami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku przygotowanego przez panie kucharki.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Kategoria: Przedszkole
Skip to content